Your Cart

Doprava a Platba Balonků Praha

Dodání nafukovacích balónků našimi kurýry – rychlé a snadné

V naší společnosti se specializujeme na dodávky nafukovacích balónků a nabízíme možnost rychlého a snadného doručení přímo k vašim dveřím. Není třeba chodit do obchodu a osobně si balónky vyzvedávat – my je doručíme za vás. Některé z výhod, které nabízí naše služba dodání balónků.

Pohodlnost

Díky našim kurýrům si nemusíte dělat starosti s tím, jak si balónky přepravíte domů. Stačí si je objednat na našich webových stránkách a my je doručíme až k vám. Tím ušetříte spoustu času a energie.

Široká dostupnost

Doručujeme balónky v Praze a okolí v rámci 20 km. Naše doručení probíhá v časových intervalech po 2 hodinách. To znamená, že si můžete vybrat čas doručení, který vám nejlépe vyhovuje.

Flexibilita

Doručení balónků provádíme našimi kurýry, kteří jsou velmi flexibilní ohledně času doručení. Pokud nám tedy dáte v objednávce vědět, že chcete balónky doručit v určitém čase, rádi se přizpůsobíme vašim potřebám.

Velké objednávky

Naše služba doručování balónků je schopna doručit až 90 balónků najednou. Pokud si objednáte více balónků, doručíme je v několika dávkách, ale za stejnou cenu.

Bezpečné doručení

Všechny balónky, které dodáváme, jsou dodávány v speciálních pytlech na přepravu, které je chrání před možným poškozením a propíchnutím. během přepravy. Tím zajišťujeme, že balónky dorazí ke vám v perfektním stavu.

Dostupnost doručení

Doručujeme balónky každý den v týdnu od 8:00 do 20:00 hodin. Víkendy nejsou výjimkou – doručujeme balónky i o sobotách a nedělích za stejnou cenu jako v pracovní dny.

Express doručení

Pokud hledáte způsob, jak doručit balónky rychle a efektivně, naše společnost nabízí možnost expresního doručení. Naši kurýři jsou schopni doručit balónky do 2 hodin od potvrzení objednávky, pokud jsou k dispozici. Pro zajištění této možnosti prosíme zákazníky, aby kontaktovali naši zákaznickou podporu telefonicky na čísle +420774158237, aby se ujistili, že je tato možnost v daný okamžik dostupná. Rádi vám pomůžeme zajistit rychlé doručení vašich nafukovacích balónků, ať už máte jakýkoli důvod oslavit.

Ceny kurýrního rozvozu balónků v Praze a okolí

  • Kurýrní rozvoz v Praze (od 10:00 do 20:00) – 300 Kč
  • Kurýrní rozvoz mimo Prahu (až 10 km) – 400 Kč
  • Kurýrní rozvoz mimo Prahu (až 20 km) – 500 Kč
  • Kurýrní rozvoz mimo naše pracovní hodiny (od 8:00 do 10:00 ráno) – doplatek 120 Kč.

Osobní vyzvednutí

Pokud preferujete, aby vaše balónky nebyly doručovány kurýrem, můžete si svou objednávku vyzvednout zdarma v našem obchodě. Adresa našeho obchodu je Šlikova 407/36, Břevnov, 169 00 Praha 6

Naše firma není klasickým obchodem s balónky, ale spíše „balónkovým ateliérem“, který se specializuje na tvorbu originálních balónkových dekorací. Proto doporučujeme objednat balónky předem, abychom se mohli plně soustředit na jejich výrobu a připravit je před Vaším příjezdem k okamžitému odběru. Vzhledem k tomu, že nemáme pevně stanovené pracovní hodiny a řídíme se množstvím aktuálních objednávek, je toto nejlepší způsob, jak zajistit, že Vaše balónkové dekorace budou připraveny včas a na míru Vašim přání. Objednat můžete přes naše webové stránky, telefonicky, e-mailem nebo SMS zprávou.

Pokud vybraný produkt dočasně na skladě není nebo je v nedostatečném množství, budeme vás o tom informovat a nabídneme podobný produkt.

Možnosti platby za balónky – Zvolte si z několika pohodlných platebních metod

U nás máte k dispozici několik možností, jak zaplatit za Vaše balónky. Pokud byste chtěli platit kartou online*, nabízíme platební bránu GoPay. K dispozici je také možnost platby bankovním převodem, PayPal nebo v hotovosti při převzetí.. Pokud si objednáte rozvoz balónků kurýrem, velmi bychom ocenili, kdybyste měli připravenou přesnou částku. Naši kurýři nemusí mít vždy dostatek drobných na vrácení, a proto by nám Vaše připravenost velmi pomohla. Snažíme se být co nejflexibilnější a najít řešení, které bude pro Vás nejpohodlnější.

* Pro online platby v našem internetovém obchodě přijímáme pouze karty vydané v rámci evropského hospodářského prostoru.

Poradavek Prijat!

s největší pravděpodobností se v tuto chvíli hádáme o barvách konfet, ale ozveme se Vám co nejdříve!

Potřebujete poradit?

Jsme tu Pro Vás

Nenašli jste to co hledali?

Nechte nám na sebe číslo a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.