Your Cart

Péče O Balonky

Chcete-li, aby vaše balónky vypadaly co nejdéle dobře, postupujte podle následujících pokynů:

  • Balónky a teplota: Nenechávejte balónky v rozpáleném autě – hélium se v horku rozpíná a mohlo by dojít k prasknutí vašich balónků! Při přepravě balónků autem v horkém dni doporučujeme používat ve vozidle klimatizaci. Pokud prší a vaše balónky a začnou padat, nebojte se – budou znovu létat, až uschnou. Když jsou balónky naplněné héliem vzaty do chladu, dočasně se zmenší a znovu se nafouknou, když budou v teplé.
  • Balónky – Bezpečnostní opatření pro děti a domácí mazlíčky: Balónky nejsou hračka. Nenafouknuté nebo prasklé balónky mohou představovat nebezpečí udušení a neměly by nikdy zůstat bez dohledu u dětí mladších osmi let. Balónky skladujte mimo domácí mazlíčky, abyste zabránili tomu, že se zamotají balónkovými stužkami nebo náhodně požijí prasklé balónky nebo jejich dekorativní obsah, jako jsou konfety, peří nebo jiné materiály. Pokud se balónek praskne, okamžitě odstraňte všechno od balónků a jejich dekorativního obsahu (je-li k dispozici).
  • Balónky a životní prostředí: Na konci životnosti balónků odřízněte konec balónků nůžkami, abyste odstranili veškerý vzduch nebo balónkový plyn, a poté jej zlikvidujte v koši. NIKDY neuvolňujte balónky do prostředí. VŠECHNY uvolněné balónky se stanou vrhem. Mohou se zachytit o stromy nebo elektrické vedení. Pamatujte – nepouštějte balónky.
  • Vdechování hélia: Vdechování hélia může být nebezpečné a nedoporučuje se. To může připravit vaše tělo o kyslík a může mít za následek smrt.
  • Latexové balónky a oxidace: Průhledné balónky se při působení tepla a slunečního záření rychle zakalí. Barevné balónky získají sametově matný vzhled.
  • Balóny mohou prasknout: I když používáme balónky nejvyšší kvality a provádíme veškerá nezbytná opatření, abychom zajistili, že vydrží po celou dobu vaší akce, jakmile balóny opustí naše dveře nebo jsou předány na místo konání, jsou mimo naši kontrolu.


Průměrná doba letu


Bubliny s popisem
Pokud budete postupovat podle výše uvedených pokynů, měl by se váš balón vznášet po dobu 5 až 10 dnů. Jak se balónek pomalu zmenšuje, psaní bude po 24 až 48 hodinách mírně bublinat nebo se vrásčit, což je součást přirozeného „procesu stárnutí“ balónků a nelze se mu vyhnout.


Latexové balónky
11 ” latexové balónky obvykle vydrží 12–20 hodin naplněné heliem a přibližně 2–3 dny, pokud jsou ošetřeny Hi-Floatem.

Fóliové balónky
Fóliové balónky vydrží cca. 5-7 dní.

Balónky 3D Orbz & Cubz
Průměrná dobrá doba letu: 2-3 týdny, ale může trvat déle v závislosti na podmínkách.

Organické vzduchem naplněné displeje
Balónky naplněné vzduchem obvykle vydrží několik týdnů, ale nebudou létat.

Poradavek Prijat!

s největší pravděpodobností se v tuto chvíli hádáme o barvách konfet, ale ozveme se Vám co nejdříve!

Potřebujete poradit?

Jsme tu Pro Vás

Nenašli jste to co hledali?

Nechte nám na sebe číslo a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.